Фото: Свідок.ІНФО

Головний лікар ЛШМД підтвердив, що Демид Губський живий

Керівник КНП ММР «Міської лікарні швидкої медичної допомоги» (ЛМШД) Олександр Дем’янов підтвердив, що очільник Миколаївської обласної організації ВО «Свобода» Демид Губский живий, однак знаходиться у важкому стані.

Про це він повідомив у коментарі кореспонденту ТРК «МАРТ».

За словами Олександра Дем’янова, Губський жив і четверта операція пройшла успішно. Наразі його стан оцінюється, як важкий. Однак, враховуючи його поранення, робити якісь подальші прогнози складно.

Як відомо, 29 липня, миколаївські ЗМІ повідомили, що Демид Губський переніс три операції, а після четвертої його організм не витримав.

Пізніше стало відомо, брат Демида Губського Володимир, коментуючи цю інформацію, заявив, що Демид живий, але перебуває у важкому стані.

Нагадаємо, 11 липня, у Миколаєві, місцевого активіста,керівника Миколаївської обласної партійної організації ВО «Свобода» Демида Губського. виявили у квартирі з тяжким вогнепальним пораненням в голову. 

У Головному управлінні Національної поліції у Миколаївській області заявили, що Демид Губський випадково вистрілив собі в голову, коли розбирав травматичний пістолет.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram