Глави МЗС Бельгії, Нідерландів та Люксембургу вирушили на Донбас

В Україні з візитом перебувають міністри закордонних справ Бельгії, Нідерландів та Люксембургу – Софі Вільмес, Стеф Блок та Жан Ассельборн. Вони відправилися на Донбас.

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Василь Бондар у Twitter.

А ми на Схід… З трьома главами МЗС Нідерландів, Бельгії і Люксембургу, – написав він.

В МЗС повідомляли, що дипломати відвідають лінію розмежування на Донбасі, щоб ознайомитися з безпековою ситуацією в зоні конфлікту, а також практичними кроками, які здійснює Україна для полегшення життя місцевого населення.

Зокрема, міністри планують відвідати контрольні пункти в’їзду-виїзду (КПВВ).

Завтра відбудеться зустріч з главою українського МЗС Дмитром Кулебю.

Нагадаємо, 6 травня, пройшла зустріч президента України Володимира Зеленського та державного секретаря США Ентоні Блінкена, який знаходиться з візитом в Україні.