Футбольна збірна України здолала Фінляндію в рамках відбору на ЧС-2022

Україна перемогла Фінляндію на виїзді з рахунком 2:1 в матчі сьомого туру відбору на чемпіонат світу-2022.

Збірна України відкрила рахунок вже в дебюті гри – Ярмоленко пробив метрів з 20-ти і потрапив точно в кут, пише видання «Новое время».

Фінляндія спробувала відігратися на 29-й хвилині, коли Матвієнко, намагаючись вибити м’яч зі своєї штрафної, потрапив в Пуккі, від якого сфера влетіла у ворота українців.

Ще до перерви Україна знову вийшла вперед. Тимчик розігнав атаку правим флангом, віддав пас на Циганкова, який в один дотик переправив м’яч на Яремчука, а той пробив повз голкіпера. У другому таймі фіни мали нагоду зрівняти рахунок, але після сейва Пятова Арауюри на добиванні не влучив у ворота.

В кінці матчу Фінляндія намагалася влаштувати фінальний штурм і створила кілька напружених моментів біля воріт України, але забити так і не зуміла. У підсумку Україна здобула непросту перемогу і з вісьмома очками займає друге місце в групі D.

Фінляндія – Україна 1:2. Голи: Пуккі, 29 – Ярмоленко, 4, Яремчук, 34.

Нагадаємо, в липні цього року біля Пушкінського кільця в Миколаєві з’явився мурал на підтримку української збірної з футболу.

Як відомо, півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко потрапив до символічної збірної Євро-2020 за підсумками групового етапу турніру.