Андрій Єрмак / Фото: Ukrinform.ua

Фокін має залишити ТКГ, – Єрмак

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що учасник ТКГ Вітольд Фокін має піти з Тристоронньої контактної групи.

Про це повідомляє Вголос, посилаючись на сторінку Єрмака у Facebook.

“Так, у нас триває війна, в якій Росія – сторона конфлікту, а не спостерігач. І саме через це, а також через анексію Криму Захід застосував проти Росії санкції”.

“Ми наполягаємо на повній деокупації і поверненні усіх наших територій, що тільки і може означати відновлення справжнього миру. Росія повинна піти з нашої землі, забравши усе своє – армію, озброєні формування, військову техніку, окупаційні структури. А ще було б непогано, якби Росія забрала ще й свої дипломатичні пастки, у які потрапили представники України у попередні роки, та з якими ми сьогодні змушені розбиратися…”

Читайте також: Україна запропонувала сформувати міжнародний тимчасовий уряд на Донбасі

“Тристороння контакта група не ухвалює жодних рішень, а є логістичним майданчиком для узгодження деталей та домовленостей, які досягаються лідерами “нормандського формату”. Усі принципові рішення ухвалюються тільки президентом і Парламентом та Урядом”.

“Моя особиста позиція – пан Фокін має піти з ТКГ”, – зазначив керівник ОП.

Раніше глава української делегації у Тристоронній контактній групі по Донбасу Леонід Кравчук стверджував, що не пропонував кандидатуру Вітольда Фокіна на посаду свого заступника.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram