Ейфорія прийдешніх свят: рятувальники нагадають про правила безпеки

У самому розпалі підготовка до новорічних та різдвяних свят: встановлюються ялинки, все декорується прикрасами та ілюмінацією. Проте, під час ейфорії прийдешнім святам, люди дуже часто забувають про елементарні правила безпеки та втрачають пильність.

Про правила пожежної безпеки на свята та чим жили миколаївські рятувальники тиждень минувший у новому випуску програми “На варті служба 101”.

19 грудня співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області проінспектували святкове містечко на Соборній площі м. Миколаєва. Рятувальники вкотре нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння та першочергові дії в разі виникнення пожежі.

Рятувальники привітали усіх, з ким мали нагоду поспілкуватися, з прийдешнім святом та вручили інформаційні листівки “Правила пожежної та техногенної безпеки під час проведення масових заходів” та “Порядок приведення в дію вогнегасників”.

Нагадаємо, підрозділи Головного управління ДСНС України в Миколаївській області отримали 4 спеціально оснащені машини для проведення аварійно-рятувальних робіт.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram