Електронний квиток: у міськраді слухали представників банків

У Миколаєві 19 листопада презентували рішення щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду.

Про це повідомляє кореспонедент ТРК “МАРТ”.

Свої презентації представили АБ “Укргазбанк” та “ПриватБанк”, які раніше подали документи та були допущені до конкурсу.

Заступник міського голови Юрій Андрієнко зауважив, що завдання конкурсного комітету – розглянути презентації та оцінити їх згідно із затвердженими критеріями.

Представник “ПриватБанку” Юрій Решетник розповів, що установа пропонує комплексне рішення, яке дозволить впровадити і електронний квиток, і картку миколаївця, й інші сервіси. У транспорті встановлять валідатори з антивандальним корпусом та кріпленням, також мобільний пристрій для оплати проїзду буде у кондуктора. Кошти від пасажира підприємству перераховуються миттєво.

Ми підготували прототип, це зручно для містян. За допомогою даної системи можна виконати абсолютно прозорий аналіз пасажиропотоку, крім того, вона вимагає мінімальних витрат. У транспорті встановлюються валідатори з антивандальним корпусом та кріпленням, також мобільний пристрій для оплати проїзду є у кондуктора. Кошти від пасажира – підприємству перераховуються миттєво, – розповів пан Юрій.

Така система запроваджена в 23 містах України, при чому розроблена саме миколаївським підрозділом “ПриватБанку”.

Другий конкурсант – державний “Укргазбанк”  – також представив своє бачення електронного квитка.

Етапи проєкту: затвердження міськрадою рішення про запровадження автоматизованої системи оплати та умов її функціонування; пошук інвестора, що вкладатиме кошти в розвиток сфери транспортних послуг Миколаєва; міська рада визначає комунальне підприємство, що здійснюватиме контроль та облік оплати послуг комунального транспорту; укладається угода на еквайринг платіжних систем та технічне обслуговування, – розповіла пані Олена.  

За словами Олени Янчишиної, “Укргазбанк” за такої схеми виступає  установою, що лише обслуговує валідатори, тобто, пристрої місто має придбати самостійно. Подібний проєкт реалізовано в 4 містах України – Києві, Вінниці, Кривому Розі, Івано-Франківську.

Наступний крок – оцінка конкурсних пропозицій претендентів за 15 критеріями. 

Нагадаємо, що у вересні планувалось, що у Миколаєві проведуть новий конкурс щодо впровадження електронного квитка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram