Фото: РБК

Експерти ВООЗ допустили, що COVID-19 виник в Китаї в жовтні 2019 року

Випадки зараження COVID-19 з’явилися в Китаї ще до грудня 2019 року. Експерти допустили, що в центральному Китаї близько 90 осіб були госпіталізовані з симптомами коронавірусу за два місяці до того, як стало відомо про перший випадок зараження в Ухані.

Про це свідчать проміжні висновки експертів ВООЗ, які працювали в Ухані, передає УНІАН.

Як повідомляє газета The Wall Street Journal, експерти допустили, що в центральному Китаї близько 90 осіб були госпіталізовані з симптомами коронавірусу за два місяці до того, як стало відомо про перший випадок зараження в Ухані.

Як зазначає видання, експерти ВООЗ запросили у китайської влади дозвіл на проведення додаткових досліджень.

Необхідні подальші дослідження, – сказав газеті глава групи ВООЗ Пітер Бен ЕмБарек.

Однак деталі проміжних висновків вчений не навів. Делегація ВООЗ заявила, що закликала Китай провести більш широкі аналізи зразків крові, зібраних восени 2019 року в районі Хубей, провінції, в якій знаходиться Ухань, щоб визначити, коли вірус вперше почав циркулювати. Китайська влада заявила, що вона ще не отримала необхідних дозволів на дослідження зразків, багато з яких зберігаються в банках крові, заявили експерти ВООЗ.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 3409 осіб, зафіксовано 163 летальних випадки, 7768 пацієнтів одужали. До лікарень потрапили 2 046 людей. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram