«ДивоІндія»: в дитячій художній школі відкрилась щорічна виставка присвячена Новому року і Східному календарю

«ДивоІндія»: в дитячій художній школі відкрилась щорічна виставка присвячена Новому року і Східному календарю. Понад два місяці вихованці школи готували дизайнерське оформлення експозиції, в якій представлено близько 300 робіт в абсолютно різних стилях.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Згідно зі Східним календарем 2022-й рік – це рік Водяного Тигра. Саме він переважає на зображеннях. У дитячій художній школі – вже давня традиція присвячувати щорічну виставку тій тварині, яка є головним персонажем в Новому році згідно зі Східним гороскопом.

Ми зазвичай прив’язані до тваринного світу Східного гороскопу. Чому? Тому що діти дуже люблять тварин, вони люблять малювати тварин. І образ якоїсь тварини стає дуже цікавим для дітей. Якась мінімальна тема, але водночас дуже багато варіантів рішення. Це надзвичайно гарно, особливо для малечі, яка любить малювати, – каже директор дитячої художньої школи Євгенія Кручиніна.

Однак важлива не лише тематика виставки, а й ідея її оформлення. В цьому році віддали перевагу мотивам Індії. Адже в художній школі накопичилось багато індійських тканин та декору в дусі цієї південно-азійської країни.

Багато робіт в експозиції виконані в стилі аплікації та живопису. Однак живопису не в класичному розумінні, каже Євгенія Кручиніна, а в змішаній техніці. Особливе місце у виставці зайняли роботи викладача Наталі Агхахової та її вихованців. Це колекція дизайнерських робіт з дроту. Повітряні образи індійських танцюристок, слонів, фантастичних рослин, храмів, прикрашених скляним намистом різного кольору.

Створюється ескіз, але спочатку находиться ідея, потім створюється шаблон. Наприклад, для цієї довгої роботи ми використали шаблон такого ж розміру. Діти відмалювали все на папері, кожен вставив свій елемент і ми це скомпонували в такий фриз із дроту. Кожен виконував свою частину роботи і в кінці ми все зібрали до однієї композиції – розповіла викладач художньої школи Наталя Агхахова.

Привітали з відкриттям виставки вихованців художньої школи друзі закладу. А управління культури та охорони культурної спадщини підготувало для дітей солодкі подарунки. Виставка експонуватиметься в стінах закладу до кінця січна, а потім окремі її елементи можна буде побачити в інших культурних закладах міста.

Раніше повідомлялось, що Миколаївський центр народної творчості презентував етновиставку.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram