Дві третини українців проживають на територіях із забрудненим повітрям, — Міндовкілля

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України інформує, що 2/3 українців проживають на територіях із забрудненим повітрям. У промислових регіонах на 25-40% вище загальний рівень захворюваності населення, в тому числі і серед дітей.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Статистика говорить про те, що в Україні: лише 1/3 промислових гігантів провели модернізацію за останні 10 років; 2/3 українців проживають на територіях із забрудненим атмосферним повітрям, – зазначено в повідомленні.

А також додають, що найбільш поширеними компонентами, які забруднюють повітря, є діоксид сірки, дрібнодисперсний пил, оксиди азоту в різних поєднаннях.

Відповідні дані навів заступник міністра охорони навколишнього середовища і природних ресурсів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець.

Тривалість життя українців, особливо в промислових регіонах, на 10 років менше, ніж у європейців. Ми розуміємо, що на це впливають промислові підприємства, які потребують модернізації, – заявив Руслан Стрілець.

Нагадаємо, наприкінці березня фахівці Держекоінспекції оштрафували завод «Екотранс» у Миколаєві на 30 тисяч гривень за перевищення викидів шкідливих речовин.

Як відомо, у Миколаєві відбувся круглий стіл присвячений проблемі боротьби з амброзією. Представники влади Миколаєва та Херсона обговорили з громадськістю та бізнес-партнерами шляхи подолання високих алергічних показників серед населення.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram