ФОТО: з відкритих джерел

Дружина Медведчука, телеведуча Оксана Марченко потрапила до бази “Миротворця”

Дружину нардепа від “ОПЗЖ” та кума президента РФ Володимира Путіна Віктора Медведчука Оксану Марченко внесли в базу сайту “Миротворець”.

Про це йдеться на сайті бази.

На сайті зазначається, що Марченко потрапила до бази за «фінансування терористів і російських окупантів», «заперечення російської агресії», «участь у пропагандистських заходах Росії проти України», «у спробах легалізації окупації АР Крим».

Окрім того, телеведучій закидається незаконна комерційна діяльність в окупованому Криму та участь у контрабандних переміщеннях вантажів і товарів на окуповані території

У профілі представлені численні свідчення причетності подружжя нардепа до діяльності ряду компаній, які займаються нерухомістю та будівництвом, фінансами, які працюють в сільському господарстві, які заготовляють ліс, проводять інженерні вишукування, працюють в медіа в Україні, Росії та окупованому Криму.

Нагадаємо, депутат Миколаївської міськради Максим Невінчанний після скандального привітання “З Новим роком” потрапив до бази центру “Миротворець”. На сайті депутата називають «провокатором», «пособником російських окупантів», «пропагандистом русского мира».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram