Доступні ліки: у Миколаєві виписали більше 300 тисяч рецепців

У Миколаєві успішно працює програма “Доступні ліки”. Про це свідчить кількість рецептів, які миколаївські лікарі виписали за цією програмою.

Із 1 квітня 2019 року програма “Доступні ліки” працює за системою електронного рецепта, пояснює у коментарі телеканалу “МАРТ” начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай.

Попри думки скептиків, що програма в електронному вигляді не запрацює, оскільки нею користуються переважно люди похилого віку, станом на 1 жовтня у Миколаєві виписали 349 тисяч 340 рецептів.

За цими рецептами миколаївці купили ліків на 31 мільйон 826 тисяч гривень. Тобто в середньому держава відшкодовує по 100 гривень за рецепт.

Це захворювання серцево-судинні (280 тисяч рецептів), цукровий діабет (57 700 рецептів) і бронхіальна астма (близько 8 тисяч рецептів), – наводить такі дані Ірина Шамрай.

Читайте також: Стало відомо, скільки дітей захворіло на COVID-19 від початку навчального року 

За словами Ірини Шамрай, пацієнти, які регулярно лікуються, не мають ускладнень і досить успішно переносять захворювання.

Нагадаємо, у Миколаєві у п’яти вагітних підтвердили коронавірус. Усі вони перебувають на лікуванні в Пологовому будинку № 1.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram