Леонід Кравчук / Фото: 12 канал

Домовитися з Росією щодо Донбасу практично неможливо, – Кравчук

Просування у питанні врегулювання збройного конфлікту на Донбасі практично неможливе через позицію Росії, і ця ситуація навряд чи зміниться найближчим часом.

Як повідомляє Укрінформ, про це заявив глава Української делегації у ТКГ Леонід Кравчук у виступі на всеукраїнському форумі «Україна 30. Платіжка».

“Ми можемо констатувати – домовитися з Російською Федерацією про врегулювання ситуації на Донбасі у тому статусі, в якому вони себе бачать і які завдання ставлять, практично неможливо. Тобто ми маємо дивитися правді у вічі. І не треба думати, що може щось змінитися ближчим часом”, – сказав Кравчук.

Він зауважив, що на Донбасі відбувається загострення ситуації, і цього “не можна не бачити або не звертати на це уваги“, а Росія “присвоїла собі звання посередника, каже, що вона не стороною конфлікту і загалом незрозуміла її роль у цьому питанні”.

Читайте також: На кожен постріл противника на Донбасі має бути відповідь з української сторони, – Кравчук

Голова делегації України в ТКГ також поінформував, що щойно брав участь в етері російського “Першого каналу” , під час якого ватажок так званої “ДНР” Денис Пушилін відверто заявив про намір поступово інтегрувати окуповані території в Росію.

“Офіційно на російському телеканалі у Москві ватажок заявив про реальні цілі. Хоча ми й так знали, але це вже офіційна заява. Таким чином ми збираємося у Тристоронній контактній групі і ставимо завдання, як трансформувати ці неконтрольовані регіони в Україну, як сформувати місцеве самоврядування, його особливості тощо, а там завдання зовсім інші”, – констатував Кравчук.

Нагадаємо, що 14 лютого на Донбасі загинуло троє українських військових. Загиблими бійцями виявились: капітан Олександр Войтенко (1974 року народження), солдат В’ячеслав Олексієнко (1987 року народження) та старший солдат Дмитро Мироненко (1994 року народження).

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram