ФОТО: Zaxid.net

Долю ЗНО вирішать 22 червня, – головний санітарний лікар країни

Остаточне рішення щодо проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яке має відбутися від 25 червня до 17 липня, ухвалять 22 червня.

Головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко в коментарі lb.ua заявив, що уряд розглядає варіант скасування ЗНО цього року.

За його словами, на це впливатиме епідеміологічна ситуація в країні. Наразі він виокремив три варіанти розвитку подій: проведення ЗНО у призначені терміни, перенесення або скасування тестування.

Читайте також: МОН оприлюднило графік ЗНО

За його словами, ЗНО може не відбутися, якщо в понад 50% регіонах будуть перевищені такі показники: кількість хворих за останні 7 днів на 100 000 населення, завантаження лікарень та лабораторні тестування.

Епідситуація може вплинути на будь-який з цих варіантів, тому остаточне рішення щодо проведення ЗНО з 25 червня по 17 липня ми приймемо 22 червня, – заявив головний санітарний лікар.

Крім того, ЗНО скасують, якщо кількість хворих буде вищою за 60 випадків на 100 тисяч населення, зазначив головний санітарний лікар. Наразі в Україні, за словами Ляшка, цей показник дорівнює 37.

Нагадаємо, уряд послабив карантин для проведення спортивних змагань та ЗНО.

Раніше повідомлялось, за останню добу в Україні на COVID-19 захворіли 656 осіб.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram