Фото: Topgeek.com.ua

Додаток від українських розробників обійшов TikTok і Instagram в App Store

Додаток від українських розробників Reface зайняло перше місце в американському App Store в категорії «Розваги».

Як повідомив виданню Liga.net один з розробників Олесь Петрів, кількість завантажень в App Store перевищила 27 мільйонів.

Reface (раніше Doublicat) – проект стартапу RefaceAI. Програма на основі штучного інтелекту змінює обличчя людей на фото і відео із заощадженням їх міміки.

Reface також посів друге місце в категорії безкоштовних додатків. Він випередив Instagram, YouTube і Messenger. Перед ним залишився тільки ZOOM.

СЕО стартапу Роман Могильний розповів, що Reface є лідером категорії і в Google Play.

Одним з тригерів популярності в App Store стали недавні публікації в Techcrunch і VICE. Ще один фактор віральності – соцмережі селебріті, які почали використовувати Reface App та робити регулярні пости в Instagram: Britney Spears, Snoop Dogg, Dua Lipa, Trevor Noah. Не один-два поста, а власне використовувати його регулярно, – пояснює успіх СЕО компанії, Роман Могильний.

Фото: Олесь Петрів / Facebook

У США додаток утримує 4 позицію, а в Канаді, Великобританії та ще 15 країнах – входить в топ. Зростання додатки, за словами СЕО, на 90% органічний, але більшу роль в його популярності відіграла реклама.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп підписав виконавчі розпорядження, що спрямовані проти мобільного додатку TikTok, що належить китайській компанії.

Як відомо, адміністрація кіберпростору Китаю оштрафувала за «відхід від цінностей соціалізму» відеосервіс Xigua від ByteDance – компанії-творця додатка TikTok. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram