За минулу добу в районі проведення операції Об’єднаних сил збройні формування Росії десять разів порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє штаб ООС.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», поблизу населеного пункту Піски, російсько-окупаційні війська обстрілювали позиції українських захисників з мінометів 82-го калібру, гранатометів різних систем і стрілецької зброї, — йдеться у повідомленні.
Недалеко від населеного пункту Водяне, що на Приазов’ї, окупанти відкривали вогонь з гранатометів різних систем і стрілецької зброї. У цьому ж напрямку, застосувавши безпілотний літальний апарат типу «квадрокоптер», озброєні формування Російської Федерації скинули над позиціями Об’єднаних сил два постріли ВОГ-17.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», поруч населеного пункту Південне, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів, ручних і станкових протитанкових гранатометів. На обстріли противника наші воїни відкривали вогонь. Бойових втрат серед українських вояків немає, — повідомляють в штабі.
З початку поточної доби на Донбасі зафіксовано три порушення режиму припинення вогню. Бойових втрат серед українських захисників немає.
Нагадаємо, 12 березня, внаслідок ворожого снайперського вогню неподалік населеного пункту Мар’їнка один український військовослужбовець отримав несумісні з життям поранення.
Раніше повідомлялось, увечері 10 березня, збройні формування РФ здійснили обстріл українських позицій зі стрілецької зброї неподалік населеного пункту Старогнатівка, внаслідок чого загинув український військовий.




