Фото: Спортивний корпус Миколаїв

До пацієнтів обласної дитячої лікарні завітали Святий Миколай та Дід Мороз

19 грудня, маленьких пацієнтів Миколаївської обласної дитячої лікарні відвідали Дід Мороз і Святий Миколай.

На початку заходу Дід Мороз за допомогою крана всіх привітав і запалив пару червоних вогнів, що знаменувало початок циклу новорічних свят, повідомляє прес-служба «Національного Корпусу».

Святий Миколай подарував маленьким пацієнтам лікарні іграшки, солодкі подарунки та святковий настрій. Після привітань в дитячій лікарні волонтери вирушили в Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей, де також привітали близько 70 вихованців з Днем Святого Миколая.

Фото: Спортивний корпус Миколаїв

Організаторами заходу стали громадські організації «Спортивний Корпус Миколаїв» та «Рух свідомих громадян», за підтримки групи компаній «ПРОМЕТЕЙ» і політичної партії «Національний Корпус».

Дітям, які з різних причин опинилися в лікарні досить важко. Ми вирішили їх порадувати, підняти настрій перед Новим Роком і побажати якнайшвидшого одужання. Це непередавані емоції, коли ти бачиш як дитина, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, посміхається і радіє подарункам Святого Миколая. У самого піднімається настрій. Дякуємо тим, хто нам допоміг це здійснити – це хлопці з компанії «Прометей». Безумовно, діти – це наше майбутнє. Тому хотілося їм подарувати трохи передноворічної казки, – прокоментував голова громадської організації «Рух свідомих громадян» Микита Плеханов.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич з нагоди Дня Святого Миколая записав відеопривітання. Градоначальник привітав містян з початком зимових свят і висловив надію, що святий покровитель Миколаєва буде і надалі оберігати місто від негараздів.

Також повідомлялось, миколаївські студенти комплексу Університету імені Пилипа Орлика підготували городянам відеопривітання до Дня Святого Миколая.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram