Дівчину, що розстріляла з арбалету двох вчителів, заарештували на 60 діб

Сьогодні суд у Полтаві обрав 19-річній дівчині, яка з арбалета поранила двох вчителів місцевої школи, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк 60 діб.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Поліція Полтавської області.

Сьогодні, 8 вересня, у Полтаві, за клопотанням слідства та прокуратури, суд обрав 19-річній полтавці, яка поранила двох вчителів місцевої школи, запобіжний захід – тримання під вартою на строк 60 діб. Слідчі дії тривають, – ідеться в повідомленні.

Читайте також: Будеш писати кров’ю, – на Львівщині вчителька погрожувала учневі ножем

6 вересня, у одній з полтавських шкіл дівчина з арбалета поранила двох вчителів. Поліція встановила особу, нею виявилася місцева мешканка 2002 року народження.

Нагадаємо, що у червні в Кривому Розі вчитель на випускному зґвалтував школярку.