Фото: Офіс Президента України

Діти померлих від COVID-19 медиків мають безоплатно навчатися у вишах — Зеленський

Президент України Володимир Зеленський доручив розробити новий законопроект, щоб гарантувати дітям медпрацівників, які загинули від ускладнень COVID-19, навчання у вишах за рахунок держави. Діти отримають розширені права пільгового вступу до установ вищої освіти.

Передбачається, що такі діти будуть вступати до вишів на тих же умовах, що і абітурієнти, один з батьків яких загинув в зоні проведення АТО / ООС або помер в результаті хвороби або каліцтва, отриманих під час бойових дій на Донбасі, повідомили в пресслужбі Офісу президента.

З поширенням в Україні коронавірусної хвороби діти медичних працівників стали більш уразливими. В умовах пандемії українські лікарі майже щодня стикаються з ризиками для свого здоров’я або навіть йдуть з життя. Їх діти втрачають одного з батьків або залишаються круглими сиротами, – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що держава систематично працює над посиленням захисту дітей-сиріт. Зокрема, нещодавно прийнятий закон, згідно з яким соціальна допомога для таких дітей збільшується з двох до двох з половиною прожиткових мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, для боротьби з COVID-19 МОЗ розглядає різні варіанти посилення карантину. Серед можливих обмежень, з якими можуть зіткнутися українці, називають карантин вихідного дня, введення комендантської години і локдаун

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram