Disney. Фото: bykvu.com

Disney звільнить через пандемію 32 тисячі працівників

Компанія розважальної індустрії Disney на початку 2021 року звільнить 32 тисячі працівників через пандемію коронавірусу, яка серйозно вдарила по бізнесу на курортах та парках розваг.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на документи компанії, подані в Комісію з цінних паперів і бірж, передає Укрінформ.

Як зазначається, скорочення в основному торкнуться персоналу тематичних парків як у США, так і в інших країнах світу.

Читайте також: У Disney оголосили про перенесення всіх прем’єр на 2021 рік

Тематичні парки Уолта Діснея припинили роботу по всьому світу навесні цього року, з початком пандемії, що завдала величезного удару по бізнесу. Прибуток компанії впав на 91% за перші три місяці 2020 року. Згодом певні обмеження були зняті, й парки частково запрацювали.

Зокрема парки відкрилися у Флориді та за межами США з суворими обмежувальними заходами. Однак Disneyland у Парижі змушений був знову закритись наприкінці минулого місяця, коли Франція запровадила новий локдаун для боротьби з другою хвилею захворювань на коронавірус.

Читайте також: Disney почала роботу над третьою частиною «Дедпула»

Тематичні парки компанії в Шанхаї, Гонконгу та Токіо залишаються відкритими.

У коментарі Variety представник компанії підтвердив, що вони входять в зазначені 32 тисячі працівників, яких планують звільнити на початку 2021 року.

Нагадаємо, що через пандемію коронавірусу найбільша у світі компанія сфери розваг Walt Disney втратила понад $7 мільярдів операційного прибутку вперше за 40 років своєї діяльності.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram