Disney. Фото: bykvu.com

Disney вперше випустив бісексуального героя у мультфільмі

Персонаж мультсеріалу від Disney “Совиний Дім” на ім’я Лус виявилася бісексуальним – це перший бісексуальний головний герой в мультфільмі компанії.

“Совиний Дім” – це американський фентезійний анімаційний телесеріал від Disney. Перша серія вийшла на Disney Channel 10 січня поточного року, але при цьому в листопаді 2019 року, ще за кілька місяців до прем’єри, він був продовжений на другий сезон.

Серіал розповідає про 14-річній американку домініканського походження на ім’я Лус. Це – впевнена в собі дівчинка-підліток, яка випадково натикається на портал в чарівний світ, потрапивши в який вона знаходить друзів – відьму-бунтарку Іду і чарівного маленького воїна Короля. Незважаючи на те, що у Лус немає чарівних здібностей, вона мріє стати відьмою і вчиться в “Школі Магів”.

Як зазначає видання Deadline, протягом перших серій Лус проявляла інтерес до чоловічих персонажів, але потім почала зближуватися з дівчиною на ім’я Еміті.

В епізоді “Потрапити в голову Віллоу”, який вийшов 8 серпня, показано, як Еміті хотіла попросити Лус піти з нею на випускний вечір. У кульмінації епізоду Лус і Еміті танцюють разом, вимовляючи заклинання, щоб перемогти демона.

Після виходу цієї серії автор серіалу Дана Террас підтвердила, що Лус – бісексуальна. Терас розповіла, що сама вважає себе бісексуальною і хотіла розповісти про свій досвід в мультфільмі. Також Террас розповіла, що спочатку компанія заборонила їй зображати в мультфільмі будь гомо- або бісексуальні відносини. Але згодом Disney дав згоду на це, за що Террас висловила слова подяки.

https://twitter.com/DanaTerrace/status/1292321440029478917?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1292321440696422400%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fbykvu.com%2Fru%2Fshow%2Fdisney-vpershe-vipustila-multfilm-z-biseksualnim-golovnim-geroiem%2F

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram