Фото: Слово і Діло

Держприкордонслужба: на кордоні зростає пасажиропоток, особливо на західному напрямку

Наразі в пунктах пропуску фіксують збільшення пасажиро-транспортного потоку. Виїзд громадян з України переважає над в’їздом, особливо на ділянках кордону з країнами ЄС.

Про це повідомляє Адміністрація Державної прикордонної служби України.

Зріст відбувається переважно через збільшення громадян України, які відʼїжджають після завершення новорічно-різдвяних свят.

Перед деякими пунктами пропуску, зокрема – «Краківець», «Шегині» та «Грушів», виникає скупчення транспортних засобів, які налічують в середньому від 80 до 150 автівок, як легкових, так і вантажних. Водночас, черги відсутні перед пунктами пропуску «Ягодин», «Устилуг», «Угринів» та «Смільниця», – зазначено у повідомленні.

У Держприкордонслужбі радять подорожнім, за можливості, обирати пункти пропуску з найменшим накопиченням автотранспорту. Для тих, хто не зробили ПЛР-тести на COVID-19 за 24 години до в’їзду в Польщу, біля пунктів пропуску «Краківець», «Шегині», «Рава-Руська», «Ягодин» та «Устилуг» працюють відповідні мобільні лабораторії. Прикордонники зазначають, що ця процедура також може уповільнювати прикордонно-митний рух.

Загалом за минулу добу, 8-9 січня, кордон держави перетнуло майже 100 тисяч осіб та 17,5 тисяч автомобілів. У тому числі на західному напрямку держрубіж перетнуло 32,7 тисяч осіб та 7,8 тисяч транспорту, – додали у адміністрації.

Для того, аби забезпечити ритмічнісь пропуску Державна прикордонна служба України збільшила кількість прикордонних нарядів, аби процес був максимально швидким і відповідав критеріям безпеки.

Рекомендуємо особам, які планують перетинати державний кордон України:

враховувати можливість тимчасового накопичення пасажирів та транспорту перед пунктами пропуску на кордоні з країнами ЄС;

актуальну ситуацію у пунктах пропуску відслідковувати на Фейсбук-сторінці Західного регіонального управління (оновлюється кожні 3 години), на інтерактивній мапі сайту Державної прикордонної служби України та онлайн камерах також на відомчому сайті, – порадили у Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, що 9 січня службові собаки допомогли прикордонникам знайти наркотики у подорожніх.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram