Держкосмос України продовжить співпрацю з Республікою Корея

Посольство Республіки Корея в Україні висловило зацікавленість в українсько-корейському співробітництві в галузі дослідження космосу та домовилась продовжувати співпрацю із Державним космічним агентством (ДКА).

Як передає Укрінформ, про це йшла мова під час зустрічі голови ДКА Володимира Тафтая з делегацією Посольства Республіки Корея на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Корея Кім Хьонг Те, повідомляє пресслужба Агентства.

Дивіться також: Український супутник «Січ-2-30» запустили у космос. ВІДЕО

Зазначається, що сторони обмінялись думками щодо стану, перспектив та пріоритетів двосторонньої співпраці в галузі дослідження космосу та констатували наявність значного потенціалу за низкою перспективних проєктів космічної спрямованості.

За результатами зустрічі очільники делегацій відзначили наявність усіх передумов для розвитку українсько-корейського співробітництва в галузі дослідження космосу, висловили зацікавленість у подальшому його розширенні та домовились продовжувати двосторонню взаємодію у цьому напрямі.

Читайте також: Україна планує запустити в космос сім супутників протягом п’яти років

Нагадаємо, що британська компанія Spacebit у співпраці з американськими партнерами здійснить у 2022 році першу українську місію на Місяць, в рамках якої на поверхню супутника буде доставлено техніку для проведення наукових досліджень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram