Депутати міськради Миколаєва мають наміри ліквідувати КП «Дорога»

Члени постійної комісії з питань ЖКГ міськради Миколаєва рекомендували управлінню комунального майна підготувати проект рішення сесії щодо ліквідації КП «Дорога».

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Перед депутатами виступив директор комунального підприємства «Дорога» Ерік Саркісян. Він розповів, що організація займається прибиранням дорожнього покриття в межах міста, а також окремими видами будівництва доріг та автострад. Проте на сьогодні діяльність підприємства заблокована, а борги із зарплати становлять понад 3 мільйони гривень.

2 роки рахунки заарештовані, підприємство не працює. Є заборгованість із зарплати. Хто в цьому винен? Мабуть, попереднє керівництво, не знаю. Рахунки заарештували у лютому 2020 року, я заступив у червні 2020 року. Ми очікуємо, що розблокують рахунки, що ми почнемо працювати, — сказав він.

Ерік Саркісян, додає, на сьогодні, його підприємство не виконує жодних унікальних робіт, які не робить, інше комунальне підприємство «ЕЛУ автодоріг». Зі свого екс-директор КП «Дорога» В’ячеслав Янков зазначає, що він очолював виключно прибуткове підприємство. Однак, на його думку, ситуація почала змінюватися у гірший бік після призначення Володимира Щербини новим керуючим підприємства.

Основна робота – обслуговування Інгульського району. Підприємство з цією функцією справлялося, чи була матеріально-технічна база: трактори, машини, снігоочисники, екскаватор. Могли робити від санітарної очистки та до благоустрою доріг. У 2018 році придбали нову ковзанку, асфальтоукладальник. 20 січня 2019 року після мого звільнення призначили іншого директора. Потім підприємство не брало участі у тендерах, маючи при цьому матеріальну базу, — розповів колишній директор КП «Дорога».

В’ячеслав Янков каже, за його даними, на сьогодні базу комунального підприємства використовують як відстійник для маршруток.

Варто зауважити, на минулому засіданні комісії депутати вже ініціювали звернення до прокуратури, аби перевірити діяльність КП «Дорога» на «можливе завдання матеріальних збитків місту».

Цього разу в ході обговорення депутати підтримали пропозицію рекомендувати управлінню комунального майна  підготувати проект рішення сесії щодо ліквідації КП «Дорога», бюджетній комісії спрямувати гроші на роботу ліквідаційної комісії, а Департамент внутрішнього фінансового контролю попросили перевірити фінансову діяльність підприємства.

Нагадаємо, у 2021 році у приватному секторі Миколаєва заасфальтували 29 вулиць, зокрема 23 дороги відремонтовано капітально, на 6 виконали поточний ремонт.

Як відомо, у минулому році в Миколаєві відремонтували 39 внутрішньоквартальних проїздів. На 22 об’єктах виконали капітальний ремонт, на 17 – поточний.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram