Депутат Невінчанний вимагає від комісії з питань гласності надати йому папірець, що дозволить говорити російською на сесіях

Депутат міської ради Максим Невінчанний звернувся до членів комісії з питань прав людини, дітей, сім’ї, законності, гласності, антикорупційної політики, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики з проханням надати оцінку діям міського голови та голові комісії з питань ЖКГ, до якої він входить, через те, що вони забороняють йому розмовляти російською під час засідань сесії та комісії.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Прошу розглянути моє питання по те, чи може голова комісії, фактично, якщо я звертаюсь з питанням своїх виборців – дійсно актуальне питання – а голова комісії, коли питання стає незручним, він не знає, що на нього відповісти починає «з’їжджати» в бік і розповідати про те, що я не тією мовою звертаюсь», – поскаржився членам комісії і присутньому на засіданні секретарю міської ради Дмитру Фальку депутат.

На це голова комісії з питань законності та етики Олена Кісельова зауважила, що розмовляючи російською на сесіях Максим Невінчаний намагається привернути до себе увагу.

Максим навмисно притягує увагу, тому що проблем зі спілкуванням у нього точно немає жодних. Він зараз і турецьку зможе продемонструвати. Але якщо він, як мале дитя хоче привернути до себе увагу, то застосовує такі дещо дивні дії, – сказала Олена Кісельова.

До речі, на прохання голови комісії з питань законності та етики, Максим Невінчаний під час звернень говорив українською, а в усіх інших випадках використовував російську.

Після нетривалої дискусії члени комісії ухвалили одностайне рішення розглянути звернення депутата та надати свої рекомендації.

Раніше мовний омбудсмен Тарас Кремінь вимагав пояснень від голови УАФ за ігнорування мовного питання під час футбольних матчів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram