День Хрещення Русі-України: Зеленський та Шмигаль привітали українців зі святом

28 липня в Україні відзначають 1032 річницю Хрещення Русі. З 2008 року цю дату почали святкувати щорічно на державному рівні.

З нагоди свята до вітань українців долучилися Офіс українського президента Володимира Зеленського та прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

1032 роки тому рівноапостольний князь Володимир Великий заклав фундамент єдності нашої держави, її подальшого розвитку та процвітання. Саме утвердження християнських цінностей – ідеалів добра, справедливості та миру – стало важливим дороговказом на шляху українського народу до здобуття незалежності. І саме ці цінності гартують наш народ у боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет України, – йдеться у привітанні ОПУ.

В президентській адміністрації додали, що прийняття християнства наблизило українців до великої родини європейських народів, заклавши глибокі традиції політичної та правової культури.

За словами українського прем’єра, Хрещення Київської Руси-України стало поворотним для української історії. 

Ця знаменна подія задала вектор розвитку нашого народу на тисячоліття вперед. Бажаю, щоб духовна міць ніколи не згасала й наповнювала всіх нас незламною вірою в мирну та непереможну Україну, – наголосив очільник Кабміну.

https://www.facebook.com/dshmyhal/posts/175135490720329

Нагадаємо, у Києві на території Меморіального комплексу «Національний музей історії України в другій світовій війні» встановлять найвищий флагшток у країні. Його висота буде майже 90 метрів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram