Демократія – це можливість вибирати і бути обраним, – Сєнкевич на мітингу «Пропозиції» в Києві

У понеділок, 28 вересня, миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич бере участь в акції протесту, організованої партією «Пропозиція» з вимогою допустити мера Умані Олександра Цебрія до участі у виборах.

У партії «Пропозиція» стверджують, що мера Умані Олександра Цебрія виборча комісія зняла з виборів, порушивши норми законодавства. При цьому, комісія зареєструвала одразу двох «клонів» міського голови.

Відеоролик свого виступу на мітингу Олександр Сєнкевич опублікував у своєму Telegram-каналі.

– Демократія – це можливість вибирати і бути обраним. Коли людей позбавляють їх конституційних прав – це значить, що держава не поважає Конституцію і свій народ. Ми тут, щоб сказати, що цього не можна допускати. Якщо хтось вважає Цебрія своїм конкурентом – то нехай йде і бореться за право зайняти посаду міського голів на чесних виборах. Збивати Цебрія на вході – це значить тільки одне: влада боїться людей, які насправді будують країну знизу. Змінюються президенти, але та ж риторика, ті ж події і дії влади показують, що влада нехтує, і не окремими особистостями, а конкретно демократією в нашій країні. Ми здобули незалежність багато років тому, але до цих пір ця незалежність доводиться на таких мітингах, – сказав Олександр Сєнкевич.

Мер Миколаєва вважає, що в ситуацію повинен втрутитися президент України Володимир Зеленський і заявив, що президент має взяти на себе відповідальність і зареєструвати діючого міського голову, який має підтримку серед городян.

Крім нього в мітингу також беруть участь мери Житомира, Чернівців, Кропивницького.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич вважає реформу децентралізації найкращою і найуспішнішою. При цьому мер Миколаєва визнає, що наразі реформу в Україні згортають.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram