Де миколаївці ховаються під час повітряної тривоги: опитування ТРК «МАРТ»

Нещодавно голова Миколаївської ОВА Віталій Кім зауважив, що хоч Миколаїв і лишається містом в якому зберігається стабільно напружена ситуація, проте самі мешканці стали менше реагувати на сигнали повітряної тривоги і демонструють адаптацію до життя у нинішніх умовах.

Кореспонденти телеканалу «МАРТ» спробували опитати миколаївців на вулицях, чи дійсно вони звикли до регулярних звуків сирени.

Миколаївцям було поставлено три питання:

  • Чи реагують вони на сигнали повітряної тривоги впродовж двох місяців постійної загрози?
  • Де ховаються під час сирени: у бомбосховищі, підвалі чи в коридорі?
  • Наскільки вони почувають себе захищеними?

Більшість стверджують, що у момент сигналу сирени стараються відкласти всі свої справи і попрямувати до безпечного місця, проте є й такі, що відкидають необхідність захисту. Зазвичай миколаївці місцем прихистку обирають коридори між квартирами у багатоповерхівках, користуючись «правилом двох стін», дехто спускається до підвалу будинку, а є й такі, що йдуть до найближчого бомбосховища.

Про впевненість у своєму захисті під час перебуванні в укритті містяни не одностайні, чимало опитаних схиляються до думки, що загалом питання безпеки у Миколаєві нині є відносним.

Дивіться також: Як миколаївці ставляться до «сухого закону», що запровадили через війну? — опитування ТРК «МАРТ»

Тим не менш, яким би не було відношення людини до небезпеки, проте вона у місті все одно є. Сповістити про загрозу — це робота влади, а скористатися цієї інформацію і убезпечити себе від можливої біди — це вже персональна відповідальність кожного. 

Нагадаємо, Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім вважає, що миколаївці стали меш відповідальними і не всі серйозно ставляться до тривог та обстрілів.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram