Фото: freepik

“Це наша робота”, – Ірина Шамрай про пологи в поліклініці

І мама, і немовля, яке народилось в поліклініці, почуваються добре. Пологи приймала досвідчений лікар поліклінічного закладу, яка раніше мала досвід роботи в пологовому будинку.

Про це в ефірі телеканалу «МАРТ» розповіла начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

Лікар Грабчак Людмила Іванівна частину свого життя працювала у пологовому залі, приймала пологи. Тому пологи під її керівництвом пройшли абсолютно спокійно. Після того як чоловік з жінкою звернулись до четвертого центру (Центр первинної медико-санітарної допомоги – ред.), їм була надана вся необхідна допомога. Народилась жива, доношена дівчинка з вагою 3500. Дівчинка почувається з мамою добре, знаходяться вони зараз в пологовому будинку № 1», – розповіла Ірина Шамрай.

Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради каже, такі випадки додають позитиву, однак це робота кожного лікаря – надавати невідкладну допомогу навіть у незвичних обставинах.

Ми надаємо допомогу пацієнтам у невідкладному стані, не залишаємо їх. Це прописано нашим кодексом», – каже Ірина Шамрай.

Нагадаємо, що у вівторок 23 лютого до медперсоналу поліклініки № 4, що знаходиться на Адміральскій, 6 звернувся чоловік. Він просив допомогти його дружині, в якої почались перейми і до пологового будинку подружжя доїхати не встигало. Жінку прийняли в поліклінічному закладі і допомогли народити здорову дівчинку.

Раніше стало відомо, якими іменами миколаївці найчастіше називали немовлят в 2020 році.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram