Скріншот з відео

Чим гірше в місті, тим їм краще – Сєнкевич про дії депутатів з “ОПЗЖ”

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич обурився рішенням комісії з питань житлово-комунального господарства, яка хоче відсторонити все керівництво Департаменту ЖКГ.

Про це він заявив 23 лютого під час прямого ефіру.

Всі ми чули, що в п’ятницю (18 лютого – авт.) у нас були обшуки в департаменті ЖКГ. Поліція перевіряє роботу департаменту, починаючи з 2016 по 2018 рік, і з 2019 по 2020. Деякі депутати з «ОПЗЖ» вирішили відразу на своїй комісії ЖКГ проявити активність і на час слідства відсторонили керівництво департаменту. У мене склалося враження, що депутати у нас діють за принципом -“чим гірше в місті, тим їм краще”.

Вони всіх відсторонюють, але елементарно не можуть говорити державною мовою під час засідання комісії. Це не вперше. Поліція приходить з обшуками, ми надаємо всю інформацію, даємо можливість вивчити всю ситуацію. Сподіваємося, що знайдуть або винних, або визначать, що все було за законом. Не роблю ніяких висновків, поки не зробить висновки поліція, – заявив Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, депутат Миколаївської міської ради Максим Невінчанний назвав “дебільним” Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Інцидент стався на засіданні постійної комісії з питань ЖКГ. 

Раніше повідомлялось, Олександр Сєнкевич має намір звільняти тих керівників департаментів, управлінь чи комунальних підприємств, які не показують гарний результат своєї роботи

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram