За його словами, навіть теоретично приватизація підприємства неможлива, адже «Миколаївводоканал» є об’єктом критичної інфраструктури та має кредитні зобов’язання перед європейськими банками, які унеможливлюють зміну власника. Також мер спростував інші заяви окремих активістів:
Хочу ще раз наголосити для всіх так званих «представників громади», які заявляють, що когось представляють. Особисто я не бачу цих людей ані в місцевих радах, ані в експертно-громадській раді, де вони могли б представляти експертизу чи інтереси громадян. Натомість вони займаються хайпом у соцмережах і поширюють неправдиву інформацію, зокрема про те, що 24 лютого 2022 року хтось нібито залишив місто чи свої робочі місця. Мені не соромно сказати, що я не знаю жодної людини з нашої команди, яка б тоді збігла зі свого робочого місця. Про це неодноразово говорив і генерал Дмитро Марченко, однак для окремих людей цього недостатньо. Мабуть, вони повірять лише тоді, коли про це скаже путін.
Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області можете знайти:




