Фото - ФБУ

Чотири поразки поспіль. МБК Миколаїв вдома поступився Запоріжжю

Миколаїв програв вдома Запоріжжю в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги Паріматч – 66:90.

Початок матчу залишав прихильникам господарів сподівання на першу в сезоні перемогу. Миколаївці досить успішно діяли під щитами, не дозволяли супернику надто далеко відриватися, пише ФБУ.

Однак уже в другій чверті господарі не змогли надалі стримувати гостей. Ті значно більше атакували кільце миколаївців, більше робили перехоплень. Натомість господарі багато помилялися та втрачали. У підсумку на велику перерву гості здобули 15 очок переваги.

Різниця виявилася надто великою для миколаївців. Упродовж третьої 10-хвилинки вони докладали зусиль, аби виправити становище. Однак змогли лише відіграти 3 очка.

На спроби вирішального штурму в заключній чверті господарям сил не вистачило. Відтак запоріжці вибороли п’яту поспіль перемогу, завдавши четвертої поразки Миколаєву.

Команда Валентина Берестнєва наступний поєдинок має зіграти 29 жовтня в Києві проти Будівельника. Запоріжжя 30 жовтня гратиме вдома проти Київ-Баскета.

Миколаїв – Запоріжжя – 66:90 (19:21, 16:29, 20:17, 11:23)

Миколаїв: Омоера (20), Кушніров (13).

Запоріжжя: Кеффі (20), Форчун (19).