Чому зросли ціни в магазинах?

На правах реклами

Із введенням карантину ціни в магазинах почали зростати. Однак експерти запевняють, провини магазинів у цьому немає.

Експерти стверджують, що карантин збігся з традиційним сезонним зростанням цін на деякі групи товарів, а от ажіотаж лише прискорив зростання цін у виробників.

Вони самі не зацікавлені в здорожчані товарів, оскільки це зменшує оборот їхній. Вони тоді будуть менше продавати. Завжи на весну, продукція, яка зберігається по пів року на складах, дорожчає, тому що є витрати на її зберігання. Зараз же, у зв’язку з епідемією, експортно-імпортні операції припинилися. Ціни формують не роздрібні мережі. Роздрібні мережі лише встановлюють торговельну націнку, а ціни формує виробник. Виробник, у зв’язку з ускладненням імпортних операцій і коливанням курсу гривні, почав страхувати свої ризики, – говорить експерт Володимир Цибулько

Дивіться також: У Миколаєві ремонтують понтонний міст

За прогнозами фахівців, найближчим часом ціни на імпортні товари зростатимуть. А от із приводу вартості гречки, можна бути спокійними, ціна стабілізувалась.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з главами церков щодо безпеки святкування Великодня та проведення богослужінь в умовах поширення COVID-19. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram