Бюджет Миколаєва за 2019 рік виконано на 98%

5 березня, в Миколаївській міській раді відбувся публічний звіт щодо виконання бюджету міста за 2019 рік. За підсумками минувшого бюджетного року дохід міста склав 4 мільярди 673 мільйони гривень, тобто виконаний на 98%.

Директор департаменту фінансів Віра Святелик вважає, виконання бюджету 2019 року було успішним.

До дохідної частини бюджета міста у 2019 році надійшло 4 мільярди 673 мільйони гривень, що складає 98% до планових показників. Найбільшу частину складають податки, збори та інші платежі, які складають загальний фонд. Виконання бюджету у минулому році було дуже гарним, я дякую всім розпорядникам бюджетних коштів, – підсумувала головний фінансист міста Віра Святелик.

Віра Святелик – Директор департаменту фінансів Миколаївської міської ради

Видаткова частина у 2019 році склала на 158 мільйонів гривень більше. Збільшення видатків міста відбулось за рахунок залишків з 2018 року. Кредиторська заборгованість відсутня, дебіторська становить 4,8 мільйонів.

68% виконаного бюджету за 2019 рік було витрачено на соціально-культурну сферу. Зокрема, найбільше було спрямовано на освіту – 38%, на другому місці соціальний захист і праця, слідом йдуть охорона здоров’я, житлово-комунальне господарство, культура, спорт та інші галузі.

Чиновники в черговому порядку відрапортували по роботі кожного відомства.

Як відомо, у “Автодорі” заявили про початок капітального ремонту траси «Миколаїв – Кропивницький» за 1,7 мільярдів гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram