«Буду шукати людей на роботу» – О. Сєнкевич про низький рівень вакцинації співробітників департаментів та управлінь міськради

Загальний рівень вакцинації від COVID-19 працівників апарату міської ради становить близько 70%. Про це в ході засідання апаратної наради розповів профільний заступник міського голови Анатолій Петров. Ця статистика викликала невдоволення Олександра Сєнкевича. Він пообіцяв шукати кадри для департаментів, управлінь та відділів серед городян, які готові працювати в умовах, що вимагає сьогодення.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Анатолій Петров назвав департаменти і управління, в котрих найнижчий показник вакцинованих. Так в управлінні капітального будівництва лише 33% тих, хто отримав першу або другу дозу препарату від коронавірусу. В департаменті архітектури щепилися 48% працівників від загальної кількості працюючих. 53% таких в управлінні технагляду департаменту ЖКГ. Ці цифри обурили міського голову.

Взагалі не будемо допускати на робочі місця тих, хто працює з людьми. Якщо люди у нас в міськраді працюють з людьми і наражають їх на небезпеку, то таких людей ми не можемо допускати до робочих місць. Триденний ПЦР-тест чи сертифікат про вакцинацію. Зараз ми очікуємо прийняття і Ляшко, дається, подав це на Кабмін. Це стосується всіх, колеги, – розповів Олександр Сєнкевич.

Міський голова додав, що за такої ситуації буде змушений шукати на роботу більш свідомих співробітників.

Буду шукати людей на роботу, до міськради, на різні позиції: заступників міського голови, директорів департаментів, начальників управлінь, головних спеціалістів. До нас приходять в міську раду. як до постачальника останньої надії, що сюди приходять люди, якім ніде більше працювати. Сьогодні тут нормальні умови праці, нормальні зарплати і тому, мабуть час поворушити тут тих, хто вже засидівся, – каже очільник міста.

Міський голова переконаний, результати вакцинації співробітників департаментів, управлінь та відділів напряму залежать від комунікації з ними керівників.

Ця проблема з темпами вакцинації показує неспроможність окремих керівників налагодити взаємодію, співпрацю зі своїми працівниками і пояснити, наскільки важливо сьогодні бути здоровим і працювати. Можна захворіти, лікарняний отримати. Це люди на ринку будуть ходити без роботи і без можливості працювати, а ми – чиновнички, тихенько будемо отримувати зарплату, невакциновані. Ні, друзі! Не буде такого, – додав міський голова.

Нагадаємо, вже опівночі 26 жовтня Миколаїв внесуть до червоної карантинної зони. Це означатиме низку заборон. У тому числі для роботи підприємств та закладів, де є невакциновані співробітники. Працювати дозволять лише тим, у кого 100% персоналу має зелені ковід-сертифікати.

Раніше повідомлялось, що за добу на Миколаївщині виявили 565 нових випадків COVID-19 і це новий антирекорд з початку пандемії.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram