Боксер Сергій Дерев’янченко поступився у поєдинку проти Чарло

Український середньоваговик Сергій Дерев’янченко (13-3, 10 КО) програв одноголосним рішенням суддів титульний поєдинок проти чемпіона світу за версією WBC Джермалла Чарло (31-0, 22 КО).

Варто відзначити, що бій вийшов конкурентним і одним з кращих в нинішньому боксерському сезоні, пише isport.ua.

Чарло взяв ініціативу в свої руки на старті поєдинку і вже в третьому раунді зумів серйозно потрясти українського претендента. Однак Дерев’янченко встояв на ногах і продовжив бій.

Фото: Іsport.ua

Чарло від раунду до раунду виглядав краще, але наприкінці поєдинку почала проявляись втома. У середніх раундах бою у Дерев’янченко утворилася гематома, ліве око заплило, через що Сергій Дерев’янченко став гірше бачити пересування суперника.

В останніх раундах Дерев’янченко виглядав дещо краще, але його зусиль не вистачило для того, щоб завершити бій достроково, а судді одноголосним рішенням віддали перевагу чемпіону (116-112, 117-111, 118-110).

Для Сергія Дерев’янченко ця поразка стала третьою у трьох чемпіонських поєдинках, при цьому всі він програв рішенням суддів.

Фото: Іsport.ua

Нагадаємо, український боксер з Миколаєва Сергій Дерев’янченко перед поєдинком проти Джармела Чарло повідомив, що налаштовується на важкий і серйозний бій. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram