За минулу добу, 25 січня, бойовики на Донбасі сім раз порушили режим припинення вогню.
Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил в Facebook.
Зокрема, російсько-окупаційні війська відкривали вогонь по позиціях українських захисників з різних видів зброї: мінометів 120-го калібру, протитанкового ракетного комплексу, станкових протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів, ручних протитанкових гранатометів, стрілецької зброї, подствольного гранатомета.
В результаті обстрілу отримав поранення один український військовий. Його оперативно доставили в медичний заклад, де йому надається необхідна допомога лікарів.
На обстріли противника українські захисники відкривали у відповідь вогонь.
Про факти порушення режиму припинення вогню через українську сторону СЦКК повідомлено представникам ОБСЄ, – повідомили в штабі ООС.
З початку поточної доби, 26 січня, уздовж всієї лінії розмежування порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.
Нагадаємо, 23 січня в селі Приют Вознесенського району з морпіхом Олександром Отрєп’євим прощалося все село.
Як відомо, 11 січня, у Донецькій області, в районі селища Піски внаслідок обстрілу бойовиків загинув військовослужбовець ЗСУ.




