Біля школи № 61 у Варварівці капітально відремонтували дорогу

На вулиці Павла Ходченка поруч зі школою № 61 капітально відремонтували ділянку дороги в 1300 квадратних метрів.

Місцеві мешканці кажуть, раніше тут замість дороги було болото в дощову погоду і провалля з камінням – у спеку.

Тут було провалля, тут була багнюка, після дощу тут було ані пройти, ані проїхати, просто жах. А зараз така краса! Ми жителі вулиці Павла Ходченка хочемо висловити вдячність нашій адміністрації – Березі Олександру Дмитровичу. Він зробив чудову вулицю, тут можна вже і пройти, і проїхати, – поділилась емоціями місцева мешканка Ірина Курбатова.

Вартість робіт з урахуванням проектування, технічним наглядом тощо складає один мільйон 400 тисяч гривень.

Необхідність (ремонту – ред.) зрозуміла з першого погляду. Поряд знаходиться школа № 61. Завдяки спільним зусиллям в цьому році завершується капітальний ремонт стадіону на території цієї школи, також сьогодні ми бачимо, що тут з’являється і нова проїжджа частина капітально відремонтована. Доведений до ладу і тротуар, – каже голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.

Олександр Береза каже, ремонт цієї дороги планували давно і кілька ділянок шляхопроводу вже готові. Тепер на прохання місцевих мешканців і батьків дітей зробили дорогу біля школи.

Я сподіваюсь, що в наступному році ми продовжимо цю роботу. В разі економії коштів – а я впевнений, що вона буде – ми спрямуємо зекономлені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації і, виходячи з фінансування на 2021-й рік, будемо дивитись, яку ділянку цієї дороги ми зможемо відремонтувати далі, – розповів голова адміністрації Централнього району.

Нагадаємо, у Корабельному районі Миколаєва на території Міської лікарні № 5 триває будівництво тимчасових модульних споруд. Це буде окремий корпус для лікування інфекційних хворих, зокрема на COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram