Фото: Pixabay

Австралійський штат Тасманія першим повністю перейшов на “зелену” енергетику

Тасманія стала однією з перших юрисдикцій на планеті, яка може повністю забезпечувати своє населення електроенергією з відновлювальних джерел – вітрових і гідроелектростанцій.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на австралійське видання Renew Economy, яке спеціалізується на екології.

Наступного року “зеленої” енергетики виготовлятимуть навіть більше, ніж потрібно. Зробити це вдалося після введення в експлуатацію однієї з останніх вітрових турбін на електростанції в гавані Гренвіла. За планом, там повинні з’явитися ще дві турбіни. Тоді відновлювальної енергії стане більше, ніж жителі штату споживають в середньому за рік.

Читайте також: В Україні хочуть підняти тариф на електроенергію для населення

“Ми досягли 100% рівня чистоти в енергетиці завдяки нашій політиці та інвестиціям у промисловість”, – каже міністр енергетики Тасманії Гай Барнетт.

Надлишкову електрику збираються експортувати на материкову частину Австралії, а також на міжнародні ринки. До 2040 року обсяг “зеленої” енергетики планують збільшити на 200% від нинішніх потреб у споживанні.

Нагадамо, що Міністерство інфраструктури працює над стратегією розвитку автомобільної промисловості в Україні, яка зокрема передбачає стимули для вітчизняного виробництва електрокарів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram