Аваков відзвітував у Верховній Раді про роботу МВС

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відзвітував у Верховій Раді про роботу МВС під час години запитань до уряду 5 червня. У парламенті вже кілька днів збирають підписи за його відставку.

Свій виступ Арсен Аваков розпочав зі звіту про виконану роботу, а також розповів про хід розслідування останніх резонансних справ: зґвалтування жінки в Кагарлику та стрілянину у Броварах.

Арсен Аваков запевнив, що МВС не має намірів приховувати випадки катування чи інших непрофесійних дій з боку правоохоронців.

Принципово важливо, як система МВС реагує на ці події. Не прикриває, не потурає, не намагається приховати, а діє швидко, жорстко, реагує відповідно до закону, – прокоментував Аваков.

Напередодні стало відомо, що штат Кагарлицького райвідділу поліції повністю скоротили.

Читайте також: Суд відправив на двомісячний арешт учасників стрілянини в Броварах

Коментуючи стрілянину в Броварах, Міністр внутрішніх справ заявив, що в Україні посилять контроль за пасажирськими перевезеннями.

Ми з членами Кабміну, прем’єр-міністром ініціювали питання посиленню контролю за дотримання правил пасажирських перевезень та правил ліцензування. Необхідно зробити їх прозорими, а контроль жорстким, щоб не було чорних грошей, які б могли фінансувати кримінал, – заявив Арсен Аваков.

У цей же час під стінами Верховної Ради України проходить масова акція за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Нагадаємо, з 1 червня в Україні запроваджена система автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. За перші 17 годин роботи системи у Києві зафіксовано понад 35 тисяч випадків порушень ПДР.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram