ФОТО: МВС

Аваков представив нового начальника поліції Миколаївській області

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в середу, 22 липня, представив нового керівника Головного управління Нацполіціі в Миколаївській області Сергія Шейхета.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Ми повідомляємо про зміни в керівництві ГУ НП Миколаївщини. За наказом Національної поліції начальником ГУ НП в Миколаївській області призначений полковник поліції Шейхет Сергій Олегович, який до цього обіймав посаду заступника начальника ГУ НП – начальника слідчого управління ГУ НП в Одеській області, – сказав Аваков.

Очільник МВС відзначив ефективність системи правоохоронних органів.

ФОТО: МВС

Звертаючись до вчорашніх подій в Луцьку, я відзначаю високий рівень роботи поліції. Всі поліцейські сили працювали дуже професійно по всій країні, і в Луцьку, і в Харкові, і в Києві. Так працює система, я хочу, щоб ви нею пишалися. Це ваша місія, щоб люди вам скандували «Дякую!». А ми в свою чергу зробимо все, щоб рівень матеріально-технічного забезпечення поліції був ультрасучасниим, – наголосив Арсен Аваков.

ФОТО: МВС

У свою чергу Сергій Шайхет сказав, що в найкоротший термін вивчить кримінальну ситуацію в області.

Поліція буде максимально відкрита до діалогу з громадянами, з суспільством та зі ЗМІ. Ми докладемо максимум зусиль, щоб кожен мешканець Миколаївщини відчував себе в безпеці, – зазначив він.

Нагадаємо, Міністр МВС України Арсен Аваков під час свого візиту до Миколаєва розповів про враження від нашого міста. За словами Авакова, він побачив Миколаїв “містом кіосків”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram