Фото - Миколаївобленерго

АТ “Миколаївобленерго”, незважаючи на збитки від війни, справно сплачує податки та дивіденди державі

В ці складні часи компанія має підтримувати не тільки співробітників та їхні сім’ї, але й мешканців Миколаївщини та державу.

174,6 млн. грн податків і зборів до місцевого та державного бюджетів за перші шість місяців 2022 року сплатило АТ «Миколаївобленерго». Про це повідомив в.о. Генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

17,5 млн. грн. податку на прибуток було сплачено за результатами 2021 року. Ще 6,8 млн грн. було виплачено до державно бюджету як дивіденди на державну частку в компанії (70% акцій товариства належить державі).

Читайте також: Об’єкти “Миколаївобленерго” обстріляли російські військові

Не дивлячись на можливість відтермінування даного платежу, він був сплачений вчасно, підкреслив керівник підприємства. За його даними, підприємство також сплатило 85 млн. грн. податку на додану вартість.

Не дивлячись на постійні обстріли та збитки від них, що вже перевищили 380 млн. грн., підприємство продовжує перерахувати податки до місцевого та державного бюджетів, вчасно виплачує заробітну плату тисячам співробітників, і навіть дивіденди на державну частку.

В ці складні часи ми, державна компанія, маємо підтримувати не тільки наших співробітників та їхні сім’ї, але й мешканців Миколаївщини та державу, — прокоментував в.о. Генерального директора АТ «Миколаївобленерго» Вадим Данилків.

Нагадаємо, що у квітні “Миколаївобленерго” отримало перший вантаж обладнання та харчових наборів із європейських країн. Зокрема, енергетики отримали мобільні генератори та супутникові системи Starlink.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram