Фото: REUTERS

Apple анонсувала оновлення FaceTime, iOS15 з режимами для концентрації та посилення захисту даних

Apple на конференції розробників анонсувала оновлення операційної системи iOS15, в якій можна обрати режим концентрації, оновлення FaceTime, а також вдосконалення захисту даних користувачів.

Про це йдеться у блозі Apple.

У FaceTime користувачі гаджетів Apple зможуть за допомогою функції SharePlay під час розмови разом слухати музику, дивитися фільм та серіал, які можна вивести на Apple TV. Учасники розмови можуть керувати контентом: зупиняти, обирати щось інше. Разом переглядати можна буде Hulu, TikTok, Disney+, Twitch та інші додатки.

Також у FaceTime вдосконалили відтворення звуку. У групові дзвінки додали просторове відтворення звуку, тобто голоси будуть звучати так, ніби люди сидять в одній кімнаті. Також у режимі реального часу FaceTime відокремлюватиме голос користувача від інших шумів.

Крім того, з’явиться портретний режим для відеодзвінків — обравши цю функцію користувач може розмити фон та залишити лише себе у фокусі.

Apple анонсувала й оновлення операційної системи iOS15. Користувачам обіцяють допомагати краще зосередитись і не відволікатися на смартфон.

Так, з’явиться нова функція Focus, яка фільтруватиме сповіщення та роботу додатків на основі того, на чому користувач хоче зосередитися. Він може обрати режими «Не турбувати», «Сон», «Робота», «Особисте» або створити власний.

Загалом Apple вирішила змінити алгоритм показування сповіщень. iOS15 за допомогою штучного інтелекту аналізуватиме, коли і які сповіщення краще показувати, наприклад, вранці чи ввечері. Сповіщення будуть розміщуватися за пріоритетністю: найважливіші будуть вгорі, а менш важливі — знизу.

В оновленій iOS15 Apple додала нові можливості для захисту даних. Так, користувачі зможуть на панелі керування даними побачити, які додатки отримали доступ до вашої геолокації, галереї, камери, мікрофона упродовж останніх 7 днів. У налаштуваннях можна буде змінити доступ до ваших даних. Також на панелі можна переглянути, які дані та кому додатки передають.

У компанії анонсували покращення конфіденційності пошти, що перешкоджатиме іншим користувачам дізнатися, чи відкрили ви електронну пошту, приховуватиме IP-адреси.

Нагадаємо, Європейська комісія направила до Apple офіційний лист-претензію щодо дій цієї компанії, які призвели до порушення правил конкуренції на європейському ринку музичних додатків.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930