«Антистатик»: алергенні дерева та проблема зелених насаджень у Миколаєві

«Антистатик» – ток-шоу, яке має на меті розкриття соціально важливих питань і долучення до обговорення широкої аудиторії. Перший випуск програми присвячений темі «Особливості озеленення Миколаєва».

Гостями програми «Антистатик» стали: Олександр Сєнкевич – Миколаївський міський голова, Скворцова Ірина – заступниця голови Громадської організації «Урбан Миколаїв», Олег Дорош-Гордій – журналіст, Володимир Мартиненко — викладач ЗВО, житель Миколаєва, що страждає сезонною алергією.

Також до створення програми залучені студенти спеціальності «Журналістика» ЧНУ імені Петра Могили, які готують сюжети і беруть участь в обговореннях як гості.

Ведучими ток-шоу “Антистатик” стали Тетяна Монахова та Анастасія Погосова.

Алергія чи подразнення, платан чи тополя, як врятувати мешканців міста від алергії та чи варто рубити платани. Про це у першому випуску прем’єрної програми «Антистатик» – спільного проєкту ЧНУ імені Петра Могили та ТРК МАРТ.

Нагадаємо, у ЧНУ ім. Петра Могили відкрили Школу журналістики. Це навчально-науковий центр, який об’єднує кафедру журналістики та медіацентр університету.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram