Фото: CNN

Англійська опера запустила тренування дихання співаків для хворих на COVID-19

Національна опера Англії адаптувала програму тренування дихання професійних співаків для відновлення хворих на COVID-19.

Про це повідомляє “Суспільне” з посиланням CNN.

Програма підготовки дихання та самоконтролю оперних співаків буде адаптована для реабілітації людей, які страждають від так званого “довгого COVID” – тривалих негативних симптомів після закінчення захворювання.

Програма буде реалізовуватися в межах проєкту ENO Breathe спільно Національною оперою Англії та Імперським коледжем охорони здоров’я NHS Trust. У шеститижневому дослідженні взяли участь 12 оперних виконавців, і за результатами буде запущена програма допомоги 1000 пацієнтаму більш ніж у 25 медичних центрах у Лондоні, Манчестері, Ньюкаслі, Чеширі та Мерсісайді.

Фото: CNN

Програма передбачає щотижневі онлайнові групові заняття, а також цифрові ресурси, покликані допомогти учасникам зосередитися на своєму диханні. Під час занять співом з пацієнтами використовуються традиційні колискові пісні, які заспокоюють людей. Учасників програми навчатимуть дихальним вправам і співу професійних оперних виконавців та заохочуватимуть займатися цим у вільний час за допомогою Інтернет-ресурсів.

Ми надзвичайно пишаємося тим, що маємо можливість випустити ENO Breathe на національному рівні, що дозволить нам підтримати набагато більше пацієнтів на їх шляху до одужання від коронавірусу та повернення до нормального життя”, – розповіла Дженні Молліка, директорка Англійської національної опери.

Нагадаємо, що у Франції дозволять вакцинувати тих, хто вже перехворів на COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram