Акція протесту під Кабміном. Фото: Укрінформ

Акція протесту під Кабміном: молодь вимагає відкрити нічні клуби

Під Будинком уряду проходить акція протесту, учасники якої вимагають скасувати обмеження на проведення культурних подій під час адаптивного карантину.

Як передає Укрінформ, в акції бере участь декілька сотень чоловік. Вони, зокрема, вимагають дозволити роботу без обмежень у часі розважальних закладів, а також закладів громадського харчування – з організацією дозвілля або без нього.

Мітингувальники також вимагають повністю або частково звільнити від податків суб’єктів господарювання в сфері розваг або надати фінансову допомогу тим, хто постраждав внаслідок дії заборон та обмежень.

Протестувальники звертаються до влади з пропозицією створити робочу групу за участю представників профільних міністерств, керівників закладів та суб’єктів господарської діяльності, що працюють у сфері організації культурного відпочинку та дозвілля.

За словами організаторів, подібні акції будуть проходити, аж поки не буде знайдений компроміс між владою та представниками індустрії розваг.

Нагадаємо, що з 24 серпня, почало діяти нове епідемічне зонування, яке залежить від рівня захворюваності, завантаженості лікарень та обсягів тестування.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram