Фото: 112 Україна

Абромавічус може покинути посаду гендиректора “Укроборонпрому”

Нова команда держконцерну “Укроборонпром” продовжить роботу, однак гендиректор держконцерну Айварас Абромавічус може змінити посаду.

Про це повідомив сам Абромавічус за підсумками зустрічі в Офісі президента в ході круглого столу Київської школи економіки, передає “Інтерфакс-Україна”.

Команда буде працювати далі, я також буду працювати далі, і ми скоро побачимо на якій посаді”, – сказав він.

За словами топ-менеджера, він зробив висновок про політичну підтримку рухатися далі в проведених у дежконцерні зміни. Абромавічус нагадав, що спочатку йшов на посаду гендиректора тільки на 2-3 місяці, щоб почати фінансовий і forensic-аудит, розробити стратегічні документи і завести нову команду.

За 11 місяців ми завели майже 70 професійних людей в концерн з 260 людей, тобто всі заступники генерального директора зовсім нові люди. Ми поміняли майже 30 керівників найбільших підприємств. Зараз я вже 11 місяців на цій посаді, і це втричі або вчетверо більше, ніж я планував, і які були домовленості особисто з президентом “, – сказав гендиректор “Укроборонпрому”.

Згідно з даними агентства, раніше розглядалося питання можливого повернення Абромавічус до наглядової ради держконцерну.

Він уже очолював його в період з початку червня по кінці серпня 2019 року, коли президент Володимир Зеленський призначив його гендиректором “Укроборонпрому”.

Тоді Абромавічус зазначив, що це рішення було вимушеним через що почалися негативних процесів, і він буде очолювати компанію до відбору нового керівника на конкурсі.

Як раніше повідомлялось, керівник Миколаївської САД розповів про плани ремонту трьох доріг

Нагадаємо, що Кабмін ввів грошові виплати замість пакета малюка: яка сума виплат

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram