Телебачення. Фото - Укрінформ

Абонентам Миколаївського кабельного телебачення відключили трансляцію каналів «СТБ», «Новий канал», ICTV, «1+1» та інших

З 1 січня 2022 року абонентам ТОВ «Миколаївське кабельне телебачення» припинили трансляцію каналів, які представляють медіагрупу StarLightMedia та медіахолдинг «1+1 Медіа».

Про це повідомляється на сайті «МКТБ».

1 січня 2022 року у сітці мовлення НКТВ відбудуться зміни. Буде припинено трансляцію каналів, які представляють медіагрупа StarLightMedia та медіахолдинг «1+1 Медіа». Ці канали будуть замінені на інші, не менш цікаві, що не містять реклами. Причина заміни – нездійсненні фінансові умови правовласників, які призведуть до значного збільшення абонентської плати, – повідомили у МКТБ.

Медіагрупа StarLightMedia включає телеканали СТБ, ICTV, ICTV Ukraine, Новий канал, М1, М2, ОЦЕ ТВ. А до складу “1+1” Медіа входять виробничий департамент “1+1 продакшн”, а також телеканали: “1+1”, “1+1 International”, “2+2”, “ТЕТ”, “ПлюсПлюс”, “Бігуді”, “Уніан-ТВ”.

Нагадаємо, Національна Рада України з питань телебачення та радіомовлення оштрафувала телеканали NewsOne, “НАШ” та “112 Україна” за заклики до розпалювання війни, а також дискримінацію українських Збройних сил.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram