Окупанти обстріляли Очаків, у місті є вибухонебезпечні предмети

Наразі відбувається розмінування.

Віце-мер Очакова Олексій Васьков повідомив, що російські окупанти обстріляли місто.

Зараз нас трохи злякали. Не забувайте про уважність, зараз на території міста є вибухонебезпечні речі.

Прохання, не піднімайте їх із землі, не підходьте, не чіпайте, будьте обережними і буде все добре, – сказав він.

Нагадаємо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: