Сьогодні тероборона села Ракове разом з фахівцями ЗСУ розмінували та знешкодили боєприпаси, які російські окупанти залишили біля домівок жителів Вознесенської громади.
Про це повідомили у Телеграм-каналі Вознесенський вісник.
Боєкомплект збитого російського гелікоптера теж був знищений. Це дозволить власнику поля проводити необхідні роботи для зрощування врожаю, – зазначають у повідомленні.
Нагадаємо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:




