У Миколаєві для пологового будинку №3 придбали нове обладнання

У пологовому будинку №3 оновлюють обладнання. Для закладу придбали портативний апарат ультразвукової діагности, який використовується під час пологів.

Про це повідомляють в Управлінні охорони здоров’я Миколаєва.

Зазначається, що використання УЗД дозволяє з високою точністю оцінити просування голівки плода в пологах, що дозволяє знизити кількість невиправданих кесарських розтинів, що є однією з головних цілей використання УЗД в пологах.

Крім того, устаткування пологового поповнилося новими операційними столами LOJER. 

Стіл оснащений новою системою електроприводів для регулювання положення пацієнта, і що найважливіше – системою підігріву, що забезпечує якісну допомогу при кровотечах (підтримка стабільної температури тіла пацієнтки), – повідомляють в управлінні.

Нагадаємо, у приміщеннях миколаївського пологового будинку №3 розпочали будівельні роботи з облаштування першого у місті перинатального центру.